وبلاگ ما

با مقالات ما در حوزه مدیریت حمل و نقل هوشمند به روز باشید


هر چیزی که باید درباره نوبت دهی کارخانه آرد بدانید

تولید، عرضه و تحویل آرد به‌صورت استاندارد و با بالاترین درجة کیفی یکی از مهم‌ترین اهداف دولت‌ها و تولیدکنندگان آن است. همین موضوع باعث شده کارخانه‌داران جهت تسریع حمل‌ونقل محصولاتی همچون آرد و غلات، به سمت سیستم‌های هوشمندی همچون نوبت دهی کارخانه آرد به رانندگان فعال در خطوط جاده‌ای روی آورند.

یک سامانه هوشمند جهت نوبت دهی رانندگان کارخانه آرد 

موضوع حمل و نقل همواره یکی از مهمترین دغدغه‌های کارخانه‌ها و صنایع تولیدی مختلف بوده‌است. آن‌ها همواره برای ارسال محصولات خود نیاز به یک سامانه برای مدیریت حمل و نقل بار داشته‌اند. با معرفی سامانه نوبت دهی رانندگان کارخانه آرد نگرانی‌های موجود تا حد زیادی برطرف شده است.

مطمئن ترین و مناسب ترین راه برای هوشمندسازی حمل و نقل بار جاده ای

شیپین با سامانه مدیریت لجستیک هوشمند سریع ترین، مطمئن ترین و مناسب ترین راه برای هوشمندسازی حمل و نقل بار جاده ای می‌باشد.

مزایای نوبت دهی آنلاین رانندگان نسبت به روش سنتی

نوبت دهی آنلاین رانندگان مزایای بسیاری دارد و معایب روش سنتی را پوشش می‌دهد. این روش که هزینه‌های زیادی را در پی دارد، به‌راحتی و به‌سرعت می‌توانند جای خود را با روش‌های مدرن عوض کنند.

روشی بهینه و سریع‌تر برای مدیریت باربری

برای این که کسب‌ و کار شما بیش‌ از پیش روی روال بیفتد و از صف‌های طولانی رانندگان رها شوید بهتر از است از روش‌ نوین نوبت‌دهی اینترنتی راننده استفاده کنید.

یک راه حل ساده برای مدیریت سیستم حمل و نقل

با سامانه نوبت دهی آنلاین رانندگان از هر گونه تداخل و بی‌نظمی در این بخش جلوگیری می‌شود و مشکلاتی نظیر تاخیر در زمان بارگیری و متعاقبا تاخیر در دریافت و ارسال بار به کلی حل خواهد شد.

سیستم نرم‌ افزاری یکپارچه جهت مدیریت حمل و نقل

استفاده از پیشرفت‌های فناوری اطلاعات، یکپارچه‌سازی داده‌های به‌روز و تخصصی، تکمیل اطلاعات روزانه رانندگان و واکشی آسان نرم‌افزاری از دیگر دلایل استفاده و راه‌اندازی سیستم‌هایی نظیر سیستم نوبت دهی اعلام بار شیپین است.

لجستیک هوشمند برای کاهش هزینه‌های زنجیره تامین

می‌خواهیم با مفهوم هوشمندسازی لجستیک و کاربرد آن در صنایع گوناگون و همچنین مزایای هوشمندسازی لجستیک در سیستم مدیریت حمل و نقل  آشنا شویم.

برنامه‌ریزی لجستیک هوشمند در صنعت حمل و نقل

لجستیک هوشمند ابزاری نوین برای تحقق شاخص‌هایی است که مرتبط با بهره‌وری در ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان هستند و در عصر مدرن و با گسترش دامنه و حجم فعالیت‌ها در عرصه حمل و نقل به‌شدت اهمیت یافته اند.

پلتفرمی یکپارچه برای برنامه‌ریزی حمل‌ و نقل

سیستم مدیریت حمل و نقل شیپین یک پلت فرم نرم افزاری است که معمولاً مبتنی بر فضای ابری است و شرکت‌های درگیر در صنعت حمل و نقل از آن برای مدیریت تمام فعالیت های روزانه خود استفاده می کنند.

مدیریت  فرآیندهای مرتبط با زنجیره تامین

لجستیک و مدیریت لجستیک زیرمجموعه ای از فرآیندهای تحت مدیریت زنجیره تامین است که برنامه ریزی، اجرا، گزارش و هماهنگی جابجایی بارها در شبکه یک سازمان از ذینفعان را انجام می دهد.

عملکرد و امنیت زنجیره تامین را به حداکثر برسانید

راه حل‌هایی که مدیریت لجستیک هوشمند با ابزارهایی برای مدیریت بهینه ناوگان حمل، ردیابی سفارشات سرتاسری، سلامت و ایمنی کارکنان و موارد دیگر ارائه داده است در افزایش بازده بسیار می‌تواند کمک کند.

نرم افزار نوبت دهی رانندگان چیست؟ 

در این متن، مخاطب با مزایا و ویژگی‌های نوبت دهی رانندگان با نرم افزار شیپین آشنا می‌شود. در ادامه نیز درباره نحوه استفاده و قابلیت‌های این نرم افزار گفتگو می‌کنیم.