مالی و پرداخت

در بخش مالی و پرداخت، نرم افزار مدیریت لجستیک شیپین آنچه که نیاز شماست فراهم کرده است تا در کنار سایر امکانات موجود در شیپین، بتواند نیازمندی های این بخش را نیز جهت تسهیل فعالیت های شما برطرف سازد.

امکانات بخش مالی و پرداخت

از جمله امکانات بخش مالی و پرداخت شیپین عبارت است از:


پرداخت آنلاین و لحظه ای

سامانه شیپین توانسته است پرداخت کرایه حمل بار را به شیوه‌ ای کارآمد مدیریت کند. به این ترتیب که پس از طی مراحل ورود، بارگیری، خروج، تحویل و تایید توسط گیرنده بار شرکت ارسال کننده از طریق سامانه شیپین قادر خواهد بود کرایه خودروی حمل و نقل بار را به صورت آنی و بدون نیاز به مراجعه به بانک و امور اداری اضافی و اتلاف وقت پرداخت کند. به این ترتیب صرفه جویی قابل توجهی در مان و انرژی اتفاق می‌افتد.


کیف پول الکترونیکی

پرداخت کرایه حمل بار رانندگان، ارسال پیامک به رانندگان و ... از جمله مواردی است که کیف پول الکترونیکی قابل استفاده می باشد و شما می توانید بر حسب مبلغ موردنیاز آن را شارژ نمایید و در تراکنش های مختلفی که در برنامه انجام می دهید دیگر نیاز به مراجعه به درگاه الکترونیکی بانکی به دفعات متعدد نداشته باشید و سرعت انجام امور خود را در نرم افزار بیشتر کنید.


گزارشات مالی

از مهم ترین گزارشات موردنیاز شرکت ها در بخش لجستیک و حمل و نقل، گزارشات مالی است. این گزارشات در نرم افزار مدیریت لجستیک شیپین در نظر گرفته شده است که شما هر آنچه از اطلاعات مالی که در فرآیندهای لجستیک و حمل و نقل ایجاد شده اند بتوانید گزارشگیری کنید و خروجی دریافت نمایید.