تاییدیه تحویل بار در مقصد

تایید تحویل در مقصد و پرداخت کرایه

تاییدیه زمان و مکان تحویل بار در مقصد برای طرفین قرارداد

از مهمترین نکاتی که در ارسال بار برای شرکت‌های مبدا و مقصد وجود دارد تعهد در تحویل بار در زمان مشخص و عهد شده در قرار داد می‌باشد.

سامانه شیپین بستری را فراهم آورده تا هنگام تحویل بار به مشتری زمان و تاییدیه تحویل بار به شرکت ارسال کننده اطلاع داده شود. با وجود این قابلیت هر شرکتی برای ارسال بار خود این اطمینان خاطر را دارد که در صورت تحویل به موقع بار از آن اگاهی یابد و سندی دال بر این موضوع  را در اختیار داشته باشد.

اطلاع از سلامت بار و ثبت تصاویر بین شرکت‌های طرف قرارداد

شرکت‌های مختلف هنگام ارسال تولیدات خود همواره نگرانی این را دارند که بار به سلامت به مقصد رسیده باشد. گاهی هنگام تحویل در مقصد نقایصی بر بار ایجاد می‌شود که از نظر حقوقی بر تحویل گیرنده دلالت دارد و هیچگونه کوتاهی در ارسال و تولید اتفاق نیفتاده است.

سامانه شیپین با امکان ثبت و ضبط تصاویر و اطلاعات محصولات و بارهای ارسال شده از ایجاد اختلافات احتمالی جلوگیری به عمل می‌آورد.

شما با ثبت تصاویر ارسال شده مشتری را ازز سلامت بار آگاه می‌کنید و در صورتی که مشکلی برای بار پیش آمده باشد امکان اثبات سلامت بار خود را به راحتی دارید. 

انجام امور حقوقی توسط سامانه و امکان ثبت صورت جلسه 

هنگامی که شرکت تولید کننده محصولات و تولیدات خود را به شرکت‌های طرف قرارداد خود ارسال می‌کند لازم است تا سندی را تنظیم کند که نشان دهد بار ارسال شده توسط شرکت طرف قرارداد تحویل گرفته شده است. 

سامانه شیپین این عملیات را بدون دردسر برای شما انجام می‌دهد تا با خیال راحت بار را به مقصد ارسال کنید و هنگام تحویل آن به مشتری به صورت اتوماتیک سندی مبنی بر اینکه بار به مشتری تحویل داده شده است را در اختیار داشته باشید.