سامانه اعلام بار سراسری

بسیار پیش آمده که شرکت‌های تولیدی در موعد بارگیری محصولات و تولیدات خود برای دسترسی به رانندگان و خودروهای حمل بار با مشکل رو به رو شوند. می‌خواهیم سامانه ای را به شما معرفی کنیم تا یک شرکت حمل و نقل در کمترین زمان ممکن به خودروی‌های آماده برای حمل بار در اطراف خود دسترسی داشته باشد.

دسترسی به همه‌ی خودروهای آماده برای حمل و نقل بار

با سامانه حمل و نقل بار شیپین هر شرکت تولید کننده می‌تواند لیستی از رانندگان و خودروهای اطراف خود را در دسترس داشته باشد تا در کمترین زمان ممکن برای حمل و نقل بار خود به نزدیکترین خودرو سفارش خود را محول کند. 

در نظر بگیرید که یک خودروی حمل و نقل بار برای انتقال محموله‌ی خود از مازندران به بوشهر حرکت کرده باشد، حال پس از تحویل بار خود باید به دنبال بار بگردد تا بار برگشت را تحویل بگیرد و خالی برنگردد. 

بدون استفاده از این سامانه شاید پیدا کردن بار برای این راننده وقت و انرژی بسیاری را مصرف کند، و در صورت گرفتن سفارش به احتمال زیاد این به صرفه ترین سفارش موجود از نظر نزدیکی مکان سفارش دهنده به راننده نبوده است.

همین اتفاق برای شرکت‌های که برای حمل بار خود نیاز به راننده دارند اتفاق می‌افتد. ممکن است در اطراف آن شرکت خودروهای آماده به بارگیری بسیاری وجود داشته باشند که در زمان بسیار کمتری قادر به حمال و نقل بار و تحویل آن به مقصد مورد نظر کارخانه باشند و چون این مقصد همان مبداء راننده می‌باشد، می‌توان قیمت‌های مقرون به صرفه تری را برای این انتقال لحاظ کرد.

با استفاده از سامانه شیپین هر شرکت به راحتی از رانندگان اطراف خود اطلاعات کافی را پیدا می‌کند و به این طریق در وقت و هزینه و زمان جستجو صرفه جویی قابل توجهی صورت می‌گیرد.

کافی است تا شرکت برای حمل و نقل بار خود، اعلام بار سراسری کند تا رانندگان اطراف آن شرکت از بار موجود و سایر جزییات حمل و نقل بار اطلاع یابند و نزدیکترین و به صرفه ترین گزینه‌ی ممکن را می‌تواند انتخاب کند.

اعلام بار سراسری