اپلیکیشن رانندگان شیپین

اپلیکیشن رانندگان شیپین

اپلیکیشن رانندگان شیپین یک همراه همیشگی برای رانندگان است که حاوی امکانات مختلفی است که شیپین به رانندگان ارائه می کند.

رایگان بودن صفر تا صد خدمات برای رانندگان

شیپین خدماتی که به رانندگان در خصوص اعلام بار، نوبت دهی و ... می دهد، هیچ مبلغی دریافت نمی کند و رانندگان عزیز از سراسر کشور، کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی از امکانات آن استفاده می نمایند. علاوه بر این در حمل بار توسط رانندگان نیز شیپین هیچگونه کارمزدی از آن ها دریافت نمی نماید و خدمات خود را کاملا رایگان و بدون محدودیت به رانندگان ارائه می نماییم. 

اپلیکیشن شیپین چه اکاناتی برای رانندگان دارد؟
مشاهده اعلام بارها

از هر کجای ایران، رانندگان می توانند اپلیکیشن رانندگان شیپین را نصب کنند و از اعلام بارهای سراسر کشور مطلع گردند و در صورت تمایل درخواست خود را جهت حمل بار ثبت نمایند.

از مزیت های اپلیکیشن شیپین برای رانندگان در اعلام بار این است که اعلام بارها تکراری یا غیرمعتبر نیستند و اطلاعات ثبت شده کاملا معتبر و دقیق هستند. رانندگان با اطمینان خاطر می توانند درخواست های حمل بار را ثبت نمایند.

دریافت و مشاهده نوبت

در صورت پذیرش درخواست حمل بار راننده توسط صاحب بار، شیپین به رانندگان نوبت اعلام می کند و رانندگان نیاز به معطل شدن برای بارگیری را ندارند. بلکه در نوبت اعلام شده طبق تاریخ و ساعت می توانند به محل مرعه کرده و بارگیری کنند. قابلیت نوبت دهی رانندگان برای بارهای ورودی نیز در صورت درخواست مشتریان، پیاده سازی می شوند و در این صورت بارهایی که توسط رانندگان وارد شرکت یا کارخانه می شوند، بر اساس نوبت صورت می پذیرد.

مزیت مهم نوبت دهی شیپین این است که رانندگان در زمان مشخصی بدون اینکه در صف بارگیری یا تخلیه باشند، به محل مراجعه می نمایند. از طرفی صنایع و صاحبان بار نیز با ازدحام و بی نظمی مواجه نمی شوند و مدیریت فرآیند بارگیری و تخلیه بار به سهولت انجام می پذیرد.

اعمال تنظیمات دلخواه

هر راننده می تواند تنظیمات اپلیکیشن را به صورت سفارشی تغییر دهد. به این صورت که بر اساس موقعیت مکانی خود، شهر و استان موردنظر برای حمل بار، نوع خودرویی که دارد، حداقل و حدکثر کرایه موردنظر و ... تنظیم کند تا اعلام بارهایی را مشاهده کند که مطابق با تنظمیاتی که اعمال کرده است باشند. همچنین دریافت پیامک اعلام بار و نوبت دهی را نیز می تواند از طریق اپلیکیشن تنظیم کند تا در زمان هایی که دسترسی به اینترنت ندارد، از طریق پیامک، از اعلام بارها و نوبت دهی خود مطلع شود.

فروشگاه رانندگان

ما برای رانندگان فروشگاه آنلاین دیزل را داریم که کالاهای اساسی موردنیاز رانندگان از این فروشگاه قابل خریداری است. فروشگاه آنلاین دیزل، حاوی کالاهای تخفیف  دار است که رانندگان می توانند اجناس موردنیاز برای خودرو خود را با قیمت پایین تر از بازار را تهیه کنند. فروشگاه دیزل از طریق وب سایت به نشانی dizzel.ir و نیز ار اپلیکیشن شیپین در دسترس رانندگان است. حتی اگر رانندگان از خدمات شیپین استفاده نمی کنند، می توانند از خدمات فروشگاه دیزل بهره مند شوند و کالا موردنیاز خود را تهیه کنند.

اپلیکیشن شیپین را از اینجا دریافت و نصب کنید.